Kiszállító Szupersztár – Sofőr Budapest ( Kiindulási helyszín Budakalász )

A DODO megállíthatatlan! 🚀 A DODO Hungary Kft. egy nemzetközi start-up cég, amely minden évben növekszik, nemcsak külföldön hanem Magyarországon is egyre több városban. Egy adat vezérelt logisztikai szolgáltatás vagyunk az e-kereskedelem, a kiskereskedelem és a gyorséttermek számára. Bővülő DODO partner csapatunkba keressük azokat a talpraesett futár egyéni vállalkozókat Budapesten és környékén, akik velünk közösen arra törekszenek, hogy a legjobbak legyünk a gyors és minőségi aznapi kiszállításban. A vezetés a szenvedélyed? Szeretsz kommunikálni? Szeretnéd fejleszteni magad ezekben a készségekben? Akkor csatlakozz hozzánk, és legyél a sofőrünk! Olyan valakit keresünk, aki velünk együtt fejlődik, és példaképpé válik a jövőbeli projektjeink számára.

header-img
Mik lesznek a feladataid:
  • Élelmiszer kiszállító sofőr Budapest agglomerációjában
  • Kiszállítás meghatározott címekre túra útvonalon a budakalászi kocsiszín kiindulási pontjáról (Budapest és agglomeration)
  • Átvétel a címen
  • Az autó tisztán tartása
  • Elektronikus bankkártya-olvasó eszköz rendeltetésszerű használata
  • Csomagok átvétele a megadott címen
  • Az ügyfelek kéréseinek kezelése
  • Az elektronikus bankkártyaolvasó megfelelő használata
  • A munkaidő kora reggel kezdődik, és egész nap tart (12-14 óra)
  • Élelmiszerbolti kiszállítás
Milyen tapasztalatra van szükséged:
  • Vállalkozókat keresünk hosszú távra
  • B kategóriás vezetői engedély (legalább 1 év vezetési tapasztalat)
  • Jól ápolt megjelenés
  • Rugalmasság
  • Pontosság
  • Megbízhatóság
  • A szabályok betartása
  • Naponta 51000 HUF + borravaló kereshetsz, az ön teljesítményétől függ
Mit kínál a DODO:
  • Megkapja a márkás autónkat - Mi biztosítunk egy járművet (3,5 tonnás autó)
  • Parkolási lehetőség
  • Három napos fizetett képzés - 45.000 Ft
  • Havi fizetés
  • Extra bónusz rendszer – az Ön teljesítménye alapján számolunk, a minőséget keressük, így a magasabb minőséget értékeljük
  • Location: Budapest és Agglomeration
  • Hosszú távú vállalkozói foglalkoztatási lehetőségek
  • Modern technológiával felszerelt járművek
  • Élelmiszerbolti kiszállítás a budapesti agglomerációban

A674

Töltsd ki ezt az egyszerű űrlapot, és mi felvesszük veled a kapcsolatot!